Hayatları Kurtarmak ve Sürdürmek İçin Birleşiyoruz

Baxter'da biz, her insanın hastalıksız ve olanaklarla dolu sağlıklı bir yaşam için bir şansı olduğunu düşünüyoruz. Her gün, hepimize daha akıllı, daha kişiselleştirilmiş bakım sağlayan, dönüşüm getiren yenilikler sunmaya odaklanıyoruz.

Two physicians discussing

Hillrom Artık Baxter'ın Bir Parçası

Baxter ve Hillrom, hızla gelişen sağlık hizmeti ortamının zorluklarını karşılamak için birleşiyor. Birlikte, bakım verimliliğini sağlamak, bakım sonuçlarını iyileştirmek ve hastanede, evde ve alternatif bakım ortamlarında bakıma erişimi genişletmek için çalışacağız.

Uzmanlara ve Hastalara Taahhüdümüz

Hayatları kurtaran ve sürdüren yeniliklerin, onu gerçekleştiren doktor, hemşire ve eczacılarla buluştuğu kritik kesişim noktasında çalışıyoruz. Hastalar için sonuçları iyileştirmeye ve ortaklarımızın dünyadaki sağlık hizmetlerinde karşılaşılan zorlukları karşılamalarına ve fırsatları yakalamalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Farklı uzmanlık alanlarımız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Yoğun Bakım

Her saniyenin önemli olduğu anlarda hayatı tehdit eden hastalıkları tedavi eden yenilikçi tedaviler

Hastane Ürünleri

Reçeteden yatağın baş ucuna kadar doğru tedavinin hastaya güvenli ve etkili bir şekilde iletilmesini sağlamaya yönelik gelişmiş infüzyon sistemleri, ilaçlar ve teknolojiler

Beslenme Ürünleri

Hastaların sağlıklarını korumalarına ya da yeniden kazanmalarına yardımcı olmak için formüle edilen klinik beslenme solüsyonları

Renal Bakım

Periton diyalizi ve hemodiyaliz de dâhil olmak üzere böbrek hastalığı olan kişiler için öncü terapi seçenekleri

Cerrahi ve Anestezi Ürünleri

Cerrah ve anestezi uzmanlarının komplikasyonları en aza indirmek ve ameliyathane verimliliğini artırmak için hassas ve hızlı hareket etmelerini sağlama

Modern Sağlık Hizmetini Geliştirmek

Sağlık hizmetini iyileştirmeye ve kişiselleştirmeye yardımcı olmak için küresel ölçekte iletişime öncülük ediyoruz. Hastalarımızdan, sağlık uzmanlarından ve toplum ortaklarımızdan alınan görüşler, sağlık hizmetini geliştiren anlamlı yenilikler sunma çabalarımıza kılavuzluk etmektedir.

Yenilikçi Kültürü Geliştirmek

Hayat kurtarma ve sürdürme misyonumuz, hasta merkezli yenilikler konusundaki öncü mirasımız ve odaklanmamızda yansımasını bulmaktadır. Geleceği şekillendirme ve yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlara geri verme konusunda tutkuluyuz.

Baxter employees with Beaker in Lab
Healthcare worker caring for a woman in Mexico

Yeniliği teşvik edeceğimizi vaat ediyoruz, en yüksek kurumsal sorumluluk standartları için çalışıyoruz ve daha iyi bir yarını mümkün kılmak için kapsayıcı ve farklılıklara açık bir çalışma ortamını destekliyoruz.

Hakkımızda

 

Başlıklar