Hastane Ürünleri

Hastane Ürünleri

Eczaneden yatağın baş ucuna kadar, güvenliği en üst düzeye çıkarmaya, süreçleri düzene koymaya ve hastanede maliyet verimliliğini artırmaya yardımcı oluyoruz.

Her hastane işlevinin güvenli, verimli ve mümkün olduğunca düşük maliyetli olmasını sağlarken modern sağlık hizmetinin zorluklarını ve artan hasta popülasyonuna en yüksek bakım standartlarını sunmaya odaklanmanızı anlıyoruz.

İlaç hazırlama ve dağıtımında lider olarak, önlenebilir ilaç hatalarını azaltırken, doğru zamanda doğru ürüne erişimi desteklemek için tasarlanan hasta merkezli yenilikleri sunmayı taahhüt ediyoruz. Önemli anlarda, dünya genelindeki hastane ve kliniklerde IV solüsyonlarımız, önceden karıştırılmış ilaçlarımız, eczane ve infüzyon teknolojilerimiz bulunmaktadır.

Küresel Hastane Ürünlerini Geliştirmek

Erişim

Çok çeşitli hastaneler ve klinikler ile birlikte, hayati öneme sahip ilaçların ihtiyaç duyulduğunda ve gerektiğinde kullanılabilir olmasını sağlamak için afet yardım kuruluşları ile birlikte çalışıyoruz.

Kalite

Önceden karıştırılmış ilaçlarımız ve solüsyonlarımız hassas doğrulukla hazırlanır ve eczane teknolojimiz güvenli özel hazırlığı destekler; böylelikle tutarlı ve öngörülebilir tedavi sağlamaya yardımcı olur.

Güvenlik

Akıllı infüzyon sistemlerimiz ve önceden karıştırılmış solüsyonlarımız, basit ve kolay kullanım için tasarlanmıştır; böylelikle önlenebilir ilaç hataları ve enfeksiyon riskini azaltmaya yardımcı olur.

SEVOFLURANE250ml

SEVOFLURANE 250ml

KÜB Görüntüle
KT Görüntüle