Beslenme Ürünleri

Beslenme Ürünleri

Kalite, hassasiyet ve güvenlik ile sağlanan klinik beslenme seçenekleri.

Uygun klinik beslenme, sağlığını yeniden kazanması ve sürdürmesi gereken bir hastayı belirgin biçimde olumlu bir duruma yöneltebilir.  70 yıldan uzun bir süredir, sağlık uzmanlarına, hastaların farklı besin ihtiyaçlarını tedavi etmede yardımcı oluyoruz ve ilk sıvı proteinleri amino asitler biçiminde tanıtıyoruz. Bugün, yeterli ağız yoluyla veya enteral nütrisyon almayan veya ek besin gerektiren akut ve kronik hastalar için kapsamlı bir ürün portföyü sunuyoruz.

Küresel ürün portföyümüz, amino asitler (proteinler), glikoz (karbonhidratlar), IV yağ emülsiyonları (lipitler) ve elektrolitlerin yanı sıra vitaminler ve iz elementler içeren çeşitli besinsel dengeli formülasyonlarda kullanıma hazır, önceden karıştırılmış parenteral nütrisyon (PN) içerir. Hastalar daha karmaşık, bireyselleştirilmiş beslenme ihtiyaçlarına sahip olduklarında, aynı zamanda benzersiz ihtiyaçlarını desteklemek için eczane iş akışı yönetimi, etiketleme ve birleştirme teknolojisi de sağlıyoruz. Bu kombinasyon, hastalarınızın gereksinimlerini karşılamak için nutrisyonel olarak dengeli bir PN tedavisi için uygun bir reçete yazma seçeneğiniz olmasını sağlar.

Küresel Beslenme Ürünlerini Geliştirmek

Erişim

 Preterm yeni doğanlardan onkoloji hastalarına ve kronik hastalığa kadar ve hastanede, YBÜ’de, bakım evlerinde, kliniklerde ve evler de dahil olmak üzere sağlık hizmeti ortamlarında bakım sürekliliği boyunca hastalar için tasarlanmış, yenilikçi ve erişilebilir ürünler ve hizmetler içeren uyumlu bir portföy sunuyoruz.

Kalite

Ürün portföyümüz, bir klinik beslenme rejiminin iyi dengelenmiş formülasyonlarını oluşturmak için gerekli olan temel bileşenleri içerir: protein, karbonhidratlar, lipitler, elektrolitler, iz  elementler ve vitaminler.

 

Güvenlik

Araştırmalar kullanıma hazır solüsyonların, ilaç hatalarının ve ilgili enfeksiyonların potansiyel riskini azaltabileceğini gösterir1 ve hazırlık sürecini basitleştirebilir ve öncü eczane teknolojisi özel reçeteleri tutarlı kalite ve güvenlik ile hazırlanabilir.

İlgili Başlıklar