Kariyerler

Kariyerler

Önemli bir kariyer.

Çalışanlarımızın, hayat kurtarma ve sürdürme misyonumuza getirdiği tutkuyu yansıtan ilgi çekici, ödüllendirici bir iş deneyimi sunmayı taahhüt ediyoruz.

Şirketimiz, çalışanlarımızın dünya çapında milyonlarca insan için anlamlı bir fark yaratırken, öğrenmeye, büyümeye ve yeniliğe teşvik edildiği, farklılıklara açık ve kapsayıcı bir kültürü desteklemektedir. Misyonumuzdan ilham alarak, bakım hizmetlerine erişimi genişleten, bakım kalitesini artıran ve hasta ve hizmet sağlayıcı memnuniyetini artıran temel ürünlerde çığır açan gelişmelerle tıbbı şekillendirmeye devam ediyoruz.

Bilim insanları ve araştırmacılardan, imalat, mühendislik ve teknoloji, hukuk, pazarlama ve satış gibi sektör profesyonellerine kadar, farklı beceri setleri ve arkaplanlara sahip geniş bir yelpazede yetenekli ve motive bireyleri işe alıyoruz. Baxter’da önemli olan bir kariyer elde etme konusunda fazla bilgi edinin.jobs.baxter.com

Scientist in a lab

Hayatları Etkileme Şansı

Kültürümüz kişisel ve mesleki büyümeyi teşvik eder. Çalışanlar milyonlarca insan için anlamlı bir fark yaratırken öğrenmeye ve yenilik yapmaya teşvik edilir.  Baxter'daki birçok kariyer yolu hakkında daha fazla bilgi edinin; hedeflerinize ve uzmanlığınıza en uygun kariyer alanlarını keşfedin.

High Performing Teams

Yüksek Performanslı Ekip

Baxter, bilim insanları ve araştırmacılardan, imalat, mühendislik ve teknoloji, hukuk, pazarlama ve satış gibi sektör profesyonellerine kadar, farklı beceri setleri ve arkaplanlara sahip geniş bir yelpazede yetenekli ve motive bireyleri işe alıyor.

Yetenek ve Bağlılık

Çalışanlarımızı motive etmek ve geleceğimize ilham vermek

Farklılıklara Açık İş Gücü

Baxter, farklılıklara açık ve kapsayıcı bir iş yerinin yeniliği teşvik edebileceğine, güvenilir ortaklıklar kurabileceğine ve işin başarısına ve sürdürülebilirliğine katkıda bulunabileceğine inanıyor. Bu düşünce, Baxter'ın farklılıklara açık bir işgücünü işe alma ve elde tutma ve tüm paydaşlarımızla olan ilişkilerimizde kapsayıcı olma taahhüdü olan küresel kapsam stratejisinin temelini oluşturuyor.

Kariyer Gelişimi

Baxter'da, çalışanlarımızın büyümesine ve gelişmesine yatırım yaparız ve hasta merkezli yenilikleri yönlendiren liderleri geliştiren kapsamlı programlar sunarız. Kariyer büyümesine yaklaşımımız, mesleki gelişimin iş deneyimleri, ilişkiler ve eğitimin bir bileşimi ile oluştuğunu ve çalışanlar ile yöneticileri arasında paylaşılan bir sorumluluk olduğunu vurgulayan şirket gelişim felsefesine dayanır.

Ek Faydalar

Baxter’ın vizyonunun kritik bir bileşeni de çalışmak için en iyi yer olmaktır. Baxter, bu taahhüdün bir parçası olarak çalışanlarına kapsamlı ücret ve faydalar sağlar. Küresel toplam ücret felsefemiz, çalışanları bireysel ve iş performansı için ödüllendirirken pazarda rekabet gücü olan bir ücret sağlamaktır.

Yenilik Kültürü

Yenilik kültürümüz kişisel ve mesleki büyümeyi teşvik eder. Çalışanlarımız, dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca hasta için fark yaratan anlamlı yenilikler için yollar bulurken büyümeye teşvik edilir.

İlgili Başlıklar