Ortaklar ve Tedarikçiler

Ortaklar ve Tedarikçiler

Baxter ile iş yapmak.

Ortaklarımız ve tedarikçilerimizle birlikte, dünya çapında hastalara ve sağlık uzmanlarına yenilikçi hayat kurtaran ve sürdürülebilir ürünler ve tedaviler sunmak için çalışıyoruz.

Çevre performansımızı iyileştirmek ve tedarikçi çeşitliliğini artırmak için sürekli yeni yollar bulma konusunda kararlıyken bunların hepsi, bugün ve gelecekteki on yıllarda hastaların karşılanmamış sağlık hizmeti ihtiyaçlarını karşılamak üzere yenilikçiliği beslemektedir.

Baxter Tedarikçileri

Sürdürülebilir uygulamaları satın alma süreçlerimize entegre ederken, bazı çevresel ve sosyal faktörleri göz önünde bulundururuz. Enerji kullanımı, sera gazı emisyonları ve atıkları azaltmak gibi çevresel performansı iyileştirme fırsatlarını tanımlamak için tedarikçilerimizle iş birliği yapıyoruz. Tedarikçi tabanımızın her noktasında insan haklarını da destekliyoruz ve uygun tedarikçileri proaktif olarak tanımlayarak küçük, azınlık, kadın, LGBT, engelli ve gazi işletme girişimlerinden tedarik fırsatlarını en üst düzeye çıkarmayı amaçlıyoruz.

Yeni Tedarikçiler

Tedarikçilerimizi seçerken ve değerlendirirken fiyat, kalite, çevre kriterleri ve diğer faktörleri göz önünde bulunduruyoruz. Bunu, sürdürülebilir büyüme planları geliştirmek ve tedarik zincirimizin her alanında sağlam ortaklıklar kurmak amacıyla yapıyoruz.

E-Ticaret İşi

Ticari işlemlerin otomasyonu, gelir döngüsü boyunca tasarruf, verimlilik ve doğruluk sağlanmasına yardımcı olabilir. Elektronik veri alışverişini (electronic data interchange, EDI) ve sağlayıcı ile tedarikçi arasında doğrudan bağlantıyı ve sipariş ile faturaları çevrimiçi olarak almak için alıcıları ve satıcıları ortak bir teknoloji platformu üzerinden birbirine bağlayan İnternet ticaretini destekliyoruz. Ayrıca, sağlık hizmeti için ilk İnternet (tedarikçi) değişimi olan Küresel Sağlık Hizmeti Değişiminin (Global Healthcare Exchange, GHX) bir parçasıyız.

BioPharma Solüsyon İşi

Sözleşmeli üretim işimiz sayesinde, tıbbi ilaç şirketleriyle, bilimsel uzmanlık, steril sözleşme üretim çözümleri, parenteral dağıtım sistemleri ve parenteral ürünlerin karşılaştığı benzersiz zorlukları karşılamak için ihtiyaç duyulan özelleştirilmiş destek hizmetleri sağlayarak onların ticarileştirme hedeflerini desteklemek üzere çalışıyoruz.

Satış Şartları ve Koşulları