Araştırma & Devam Eden Eğitim Hibeleri

Araştırma & Devam Eden Eğitim Hibeleri

Yenilikçi araştırmalara odaklanan klinisyenler ve bilim insanlarının öncü çalışmalarını ve sağlık hizmeti uzmanları için sürekli eğitimi desteklemek için çalışmaktayız.

Araştırmacı Tarafından Başlatılan Araştırma (Investigator Inıtiated Research, ATBA) ve Devam Eden Tıp Eğitimi (Continuing Medical Education, CME) hibelerimiz ve Üniversite Ortaklarımız hakkında daha fazla bilgi edinin

Araştırmacı Tarafından Başlatılan Araştırma (IIR)

IIR veya Araştırmacı Tarafından Başlatılan Araştırma, araştırmacıların protokollerini Baxter’ın gözden geçirmesi ve göz önüne alması için gönderebildiği bir araştırma hibe fırsatıdır. Önemli bir ayrım, Araştırmacı ve Kurumlarının protokolleri üzerinde tam bir kontrol sahibi olmaları, verilere sahip olmaları ve Kurumun çalışmanın Sponsoru olarak görev yapmasıdır. Rolümüz, potansiyel uzmanlık hizmetlerinin yanı sıra finansman ve/veya ürün desteği sağlamaktır.

Devam Eden Tıp Eğitimi (CME) Hibesi

Devam Eden Tıp Eğitimi (CME) Hibesi, Sağlık Hizmeti Uzmanlarına sürekli eğitim sağlamak içindir. Hibeler, eğitim faaliyetlerinin belirli bir alanda daha fazla genişletilmesi veya güncellenmesine yöneliktir. Bunlara sempozyumlar, atölye çalışmaları veya kongreler dahil olabilir. Etkinlikler akredite olabilir veya akredite olmayabilir. Bu hibeler, bir sağlık kuruluşu tarafından desteklenen bir eğitim oturumu için bireysel burslar değildir.

Üniversite Ortaklığı

Üniversiteler ve enstitülerle ilişkilerimiz, karşılanmamış sağlık hizmeti ihtiyaçlarını anlamak, yeni fikirler üretmek ve zorlukları çözmek için en iyi zihinleri bir araya getirmek için dünyanın dört bir yanından gelen önde gelen yenilikçilerle ortaklık kurmamızı sağlamaktadır.

Yardım mı Gerekiyor?

Eğitim Hibe programı hakkında sorunuz olması halinde, lütfen [email protected]adresine e-posta gönderin.
Araştırmacı Tarafından Başlatılan Araştırma programı hakkında sorunuz olması halinde, lütfen [email protected] adresine e-posta gönderin.

Bilmeniz Gerekenler

Baxter'ın gözden geçirmek üzere teklifinizi kabul etmesi, Baxter’ın araştırmanızı finanse edeceğinin bir göstergesi değildir. Materyallerinizi Baxter'a gözden geçirilmesi için göndererek, Baxter’ın bilgileri gizli veya özel olarak işlemeyeceğini ve Baxter’ın gizli tutma yükümlülüğü olmadığını anlıyorsunuz.

Baxter'den size hibe onayını bildiren yazılı belgeler alıncaya kadar lütfen onaylanan herhangi bir talebi dikkate almayın. Hibe onayının alındığına dair bildirim almanıza rağmen, gerçek fonlamanın alınması her iki tarafın da hibe sözleşmesinin zamanında yerine getirilmesine bağlıdır. Başvurunun/başvuruların sunulmasıyla bu hükümleri kabul edilmiş sayılır.

Sık Sorulan Sorular