Hastalar

Hastalar

Her birimizin, hastalıksız ve olanaklarla dolu bir hayat için bir şansı hak ettiğine inanıyoruz.

Baxter'da, siz ve sevdikleriniz için sonuçları iyileştirmeye ve sağlık hizmeti sağlayıcılarınızın dünyadaki hasta bakımındaki gelişen zorlukları ve fırsatları karşılamalarına yardımcı olmaya kararlıyız.

Uzmanlıklarımız

Yoğun Bakım

Geçen her dakika önemlidir ve tedavilerimiz, sağlık uzmanlarının size veya sevdiklerinize yaşamı sürdürebilen tedavi sağlamasına yardımcı olur.

Hastane Bakımı

Eczaneden yatağın baş ucuna kadar, sizi ve sağlık uzmanlarınızı, güvenli bir şekilde tasarlanan IV ilaçları ve infüzyon teknolojileri ile destekliyoruz.

Beslenme Bakımı

Tıbbi durumlar sizi yeterince beslenmekten alıkoyduğunda, sağlığınızı yeniden kazanmanıza veya korumanıza yardımcı olmak için hayat kurtarıcı klinik beslenme seçenekleri sunarız.

Renal Bakım

Kronik böbrek hastalığı (KBH) sürekli bir yolculuktur. Her yolculuk benzersiz olsa da Baxter yaşam tarzınızın ihtiyaçlarını karşılamak için seçenekler sunarak yolun her adımında sizinle olur.

Cerrahi Bakım

Dünyanın dört bir yanındaki cerrahi ekiplerle işbirliği yapıyoruz, böylece ameliyatlarınızda başarılı bir sonuç için güven, hassasiyet ve hız ile çalışabilirler.

İlgili Başlıklar