Renal Bakım

Renal Bakım

Kronik böbrek hastalığı (chronic kidney disease, CKD) sürekli bir yolculuktur ve her yolculuk benzersiz olsa da, Baxter, yaşam tarzınızı yüksek bakım standartlarıyla dengeleyebilecek seçenekler sunarak, her adımda sizinle birliktedir.

KBH veya son dönem böbrek hastalığı teşhisi konulduğunda, her şey değişmiş gibi görünebilir; hastalığın yapısını öğrenmeniz ve tedavi seçenekleriniz hakkında zorlayıcı kararlar vermeniz gerekmektedir.

Etkili renal bakımın, vücudunuzla birlikte çalışacak şekilde sıralandığında yapabileceği dramatik farkı anlıyoruz. Tedavi hedeflerinizin iyi hissetmeyi ve aktif bir yaşam tarzını sürdürmeyi, çalışmayı, seyahat etmeyi ve seçiminize göre yaşamaktan keyif almanızı içerdiğini de anlıyoruz. Bu nedenle, mümkün olan en iyi bakımı destekleyecek ve tedaviyi sizin ve aileniz için daha kolay hale getirecek şekilde tasarlanmış kapsamlı tedavi seçenekleri sunabilmek için sizi ve sağlık uzmanlarını desteklemeye çalışıyoruz.

Baxter, renal bakım yolculuğunda hastaları 60 yıldan uzun süredir yenilikçi tedavi seçenekleri ile desteklemiştir. Hem evde diyalize (periton diyalizi) hem de merkezde diyalize (hemodiyaliz) öncülük etmiştir ve hepsi bu kadar değil. Basitleştirilmiş bakım ile mümkün olan en iyi sonuçları elde etmenize yardımcı olmaya kararlıyız.

Didi - Peritoneal Dialysis Patient

Evde diyaliz sistemim terapi hakkında benimle ayrıntılı konuşuyor; odada bir arkadaşın olması gibi. Sistemin en sevdiğim bölümü uzaktan bağlantı özelliği, çünkü hemşiremin tedavilerimin nasıl gittiğini görebileceğini ve bir şey doğru görünmezse çağrı yapabileceğimi biliyorum.

Didi, Periton Diyalizi Hastası

Healthcare professional and patients discussing treatments

Uzaktan Hasta Yönetimi

SHARESOURCE uzaktan hasta yönetimi platformumuz, evde diyaliz yapmayı tercih eden böbrek hastaları için yaygın olarak benimsenen iki yönlü, bulut tabanlı bir tele-sağlık teknolojisidir. Uzaktan hasta yönetimi , sağlık sağlık ekibinizin, sizin kliniği ziyaret etmenize gerek kalmadan tedaviyi en uygun hale getirmek için reçetenizi ayarlayabilmesini de içerecek biçimde, klinikten tedavinizi uzaktan izlemesini ve yönetmesini sağlar. Bu evde tedavinize eklenen görünebilirlik, tedavileriniz hakkında soruları olması halinde daha uygun bir zamanda sizi takip etmelerini sağlamaktadır . SHARESOURCE, AMIA APD Sistemimiz ve HOMECHOICE CLARIA APD Sisteminiz ile sunulmaktadır.

Küresel Renal Bakımın Geliştirilmesi

Erişim

Erken evre KBH'den son dönem böbrek hastalığına (end-stage renal disease, ESRD) ve diyaliz veya transplantasyona kadar kaliteli bakımdaki engelleri kaldırmaya yardımcı olan ilerlemelere odaklandık.

Kalite

Sağlık uzmanlarınızın evde ve merkezde diyaliz için en yüksek bakım standartlarını sunmalarına olanak tanıyan yenilikleri teşvik ediyoruz.

Basitleştirilmiş Bakım

Bakımınızı kolaylaştıracak anlamlı bir yenilik geliştiriyoruz, böylece diyalizi nerede ve ne zaman yaptığınızda daha fazla esnekliğe sahipsiniz.  

1/10

İnsanlarda küresel olarak bir dereceye kadar KBH vardır. Erken teşhis, böbrek hastalığının böbrek yetmezliğine ilerlemesini önleyebilir1