Yoğun Bakım

Yoğun Bakım

Her an önemli olduğunda, teknolojimiz, hastanın yoğun bakım ünitesinde (YBÜ) sağ kalmasına ve iyileşmesine odaklanmış sağlık uzmanlarını desteklemektedir.

Ciddi ve hayatı tehdit eden hastalıklar ve yaralanmalar meydana geldiğinde, normal vücut işlevini desteklemek için oldukça bilgili bir sağlık uzmanları ekibi ve ileri tıbbi kaynaklar gereklidir. Bu süre boyunca, tüm sağlık hizmetleri vücudun iyileşmesine yardımcı olmak için kritik öneme sahiptir. 

Yalnızca IV ilaçlarımızı ve infüzyon sistemimizle değil, aynı zamanda akut böbrek yaralanması (acute kidney injury, AKI) oluştuğunda eşsiz sürekli renal replasman tedavisi (continuous renal replacement therapy, CRRT) teknolojimizi de bulacağınız YBÜ’deki sağlık uzmanlarının güvenilir bir ortağıyız. Bu diyaliz tedavisi yavaş ve sürekli sıvı çıkışını sağlar ve ABY'yi tersine çevirebilir ve genel iyileşmeyi destekleyebilir.  Ayrıca tescilli teknolojimiz, böbreklerin ötesinde çoklu organ  tedavisini destekleme potansiyeline de sahiptir.

PRISMAFLEX System - Continuous renal replacement therapy for critically ill patients with acute kidney injury (AKI)

YBÜ’de Bakımı Geliştirmek

ABY, böbreklerin aniden, genellikle ciddi bir enfeksiyon veya travma nedeniyle çalışmayı bıraktığı zaman olur. Böbreklere verilen hasar hemen tedavi edilirse kalıcı olmaz ve başka ciddi sağlık sorunları çıkmaz. ABY tedavisinde en son gelişmeler sizin veya sevdiklerinizin doğru zamanda doğru tedaviyi almasını sağlamaya yardımcı olabilir. Organ destek tedavilerinde öncü olan PRISMAFLEX Sistemini, sağlık hizmeti ekiplerinin ABY ve diğer hastalara etkili sürekli SRRT sağlamasına yardımcı olmak için tasarladık.

Yoğun Bakımı Geliştirmek

Erişim

Sürekli renal replasman teknolojimiz 80'den fazla ülkede ve 29 dilde sunulmaktadır.

Kalite

SRRT teknolojimiz, YBÜ’de ABY olduğunda en yüksek bakım standardını sağlayabilir; dünya çapında 7 milyondan fazla tedavi sağlanmıştır. 

Güvenlik

SRRT teknolojimiz, sağlık uzmanlarının hasta bakımını yakından takip etmesine ve yönetmesine yardımcı olmak için güvenlik özelliklerine sahip, son derece hassas bir sistemdir.  

35 milyon

YBÜ girişleri her yıl kaydedilir1  

%20

oranında hastaneye yatırılan hastada ABY görülmektedir2